Світломузичний річковий фонтан "Roshen" та набережна

Найбільший річковий фонтан у світі, струмені води можуть досягати 63 метрів, що приблизно рівно висоті 20-ти поверхового будинку. Щоб переглянути графік роботи фонтану перейдіть по цій зсилці Графік.
Музей авіації

Багато з експонатів не представлені в жодному іншому музеї України, а деяких з них залишислось всього кілька екземплярів у всьому світі. Більше інформації про музей можете прочитати тут Авіамузей.
Водонапірна вежа

Телевізійна вежа

Музей та усипальня Пирогова

Музей-садиба та усипальня творця воєнно-польової хірургії, засновника Товариства Червоного Хреста - М.І. Пирогова. Його тіло є одним з найстаріших забальзамованих тіл у світі. Докладно прочитати про Пирогова, музей та його усипальню можна тут Музей.
Ретро музей

Музей ретроавтомобілів та речей, експонуються близько 30 екземплярів автотехніки - все можна понюхати, полапати, послухати, полизати, а дещо, мабуть, і погризти. Детальніше читайте тут ХХ століття.
Меморіал та виставка біля ставки Гітлера

Таємнича ставка Гітлера Werwolf. Не зовсім у Вінниці, але якщо ви вже їдете до нас... Поруч з ставкою розміщена виставка військової техніки, зброї, різних предметів з самої ставки і т.д. тих часів, а на самій ставці Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму. Дві зсилки з інформацією про ставку І і ІІ.
Психіатрична лікарня ім. Ющенка

Цікаве місце з цікавими людьми. На території парку лікарні знаходиться галявина у формі сердця, лікувальна піраміда, а також вали стародавнього поселення. Для любителів містики поруч з лікарнею є і старе кладовище. Дещо про лікарню можна прочитати тут.
Спасо-Преображенский кафедральний собор та "Мури"

Вважаються одними з найстаріших збережених споруд міста, з ними ж можливо пов'язана оборона Вінниці військом Івана Богуна та багато легенд і правди про катакомби, деякі з входів яких, знаходяться на території собору. Про собор, про Мури про оборону Вінниці.
Арка "Кішка"

Ще один із символів нашого міста ідеєю для якого послугувала іграшка, більше про арку та цікаву історію її створення читайте тут.